Nawigacja

Kontakt

Konkursu „Niezwyciężeni 1920. Obrońcy Ojczyzny”

  • Koordynatorzy Biuro Edukacji Narodowej IPN:
  1. Konrad Starczewski: konrad.starczewski@ipn.gov.pl, tel. 22 581 85 67
  2. Sergiusz Kazimierczuk: sergiusz.kazimierczuk@ipn.gov.pl, tel. tel. 22 581 86 74

 

  • Koordynatorzy Regionalni:
  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku:

Marta Chmielińska, Marta.Chmielinska@ipn.gov.pl, tel.. 85 664 57 36 

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Gdańsku:

dr Barbara Męczykowskabarbara.meczykowska@ipn.gov.pl, tel. 58 66 84 908

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Katowicach:

Aleksandra Korol-Chudy, aleksandra.korol-chudy@ipn.gov.pl, tel. 32 207 07 01

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Krakowie:

Łukasz Płateklukasz.platek@ipn.gov.pl, tel. 12 211 70 22

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Lublinie:

Tomasz Panfiltomasz.panfil@ipn.gov.pl

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Łodzi:

Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl, tel. 42 616-27-37

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Poznaniu:

Marcin Podemski, marcin.podemski@ipn.gov.pl, tel. 61 835 69 64

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie:

Maciej Rędziniakmaciej.redziniak@ipn.gov.pl, tel. 17 867 30 32

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie:

Maciej Frycz, maciej.frycz@ipn.gov.pl, tel. 91 312 94 12

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie:

Jacek Persa, jacek.persa@ipn.gov.pl

  • Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN we Wrocławiu:

Jerzy Rudnickijerzy.rudnicki@ipn.gov.pltel: 71 326 97 62

 

do góry