Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku
Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat
- Miłosz Osiński, Mateusz Jaworowski oraz Bartłomiej Jaworowski za pracę o Erwinie Brenneisenie
- Milena Połucha oraz Julia Lubowicka za pracę o Andrzeju Samulowskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Krakowie
Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat
- Stanisław Filipek za pracę o Janie Filipku
- Joanna Haberko za pracę o Franciszku Tomsa – Zapolskim
- Szymon Ograbek, Michał Polaniak, Kamil Szynal za pracę o Eugeniuszu Leśniaku
- Jan Wlezień za pracę o Zygmuncie Szufie
- Jagoda Wysocka za pracę o Stanisławie Łukasiku
Kategoria wiekowa: 15 – 19 lat
- Piotr Jurczak, Kacper Wicherek, Aleksandra Piszczek za pracę o Andrzeju Hałacińskim
- Bartosz Piechaczek za pracę o Feliksie Stanisławie Kamińskim
- Patryk Steckiewicz za pracę o bp. Zygmuncie Łozińskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie
Kategoria wiekowa: 15 – 19 lat
- Paulina Marciniak za pracę o Irenie Marii Maternowskiej
- Jakub Rosa oraz Przemysław Staręga za pracę o Stanisławie Zdanowskim
- Dominik Boguta, Krystian Ponikowski, Dawid Świętochowski za pracę o Janie Kosidle
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Łodzi
Kategoria wiekowa: 15 – 19 lat
- Wiktor Chimiak, Bartłomiej Szubert, Weronika Kałużna, Natalia Kalisiak za pracę o gen. Stefanie Roweckim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Poznaniu
Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat
- Hanna Samulska oraz Aleksandra Samulska za pracę o Adamie Gilewskim
Kategoria wiekowa: 15 – 19 lat
- Monika Hałas, Dawid Hirte, Martyna Seifert, Miłosz Młodystach za pracę o Janie Rożku
- Jakub Skorupski, Kacper Borowicz, Maksymilian Marcin Wróbel, Paula Kubacka za pracę o Leonie Prauzińskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Rzeszowie
Kategoria wiekowa: 15 – 19 lat
- Igor Syper, Patryk Drożdż, Kacper Sikora za pracę o Alfredzie Marianie Świdrze
- Magdalena Draguła, Dagmara Władyka, Klaudia Owoc, Szymon Szarek za pracę o Janie Sadowskim
- Nikodem Wiprzycki, Hubert Gudz, Piotr Lech za pracę o Janie Harlenderze
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Warszawie
Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat
- Tymoteusz Młot-Kaźmirowicz, Olga Młot-Kaźmirowicz, Wiktor Jasiński, Jakub Szarkowski za pracę o Bolesławie Ksawerym Macieju Gancarzu
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej we Wrocławiu
Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat
- Wiktoria Mielniczek za pracę o Henryku Dobrzańskim
- Dominika Sokół oraz Magda Lenart za pracę o Józefie Machay - Mikowej
Kategoria wiekowa: 15 – 19 lat
- Maksymilian Jastrzębski za pracę o Andrzeju Dziędziole