Jednocześnie informujemy, że wyniki obrad komisji konkursowej z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej w Lublinie zostaną opublikowane w dn. 4 lipca 2018 r.
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej we Wrocławiu
Kategoria „Vlog”:
- Oskar Cieślak, Nikola Korościk, Kacper Kotlarz, Krystian Wojtuś za pracę o Stanisławie Brejchsze
- Maciej Zawistowski za pracę o Kazimierzu Kanasiu
Kategoria „Film”
- Patrycja Kaźmierska za pracę o Stefanie Wielguszu
- Jakub Ner za pracę o Zygmuncie Leszczyńskim
- Łukasz Woźniakiewicz, Teresa Dobosz, Dorota Domagalska, Agata Domagalska za pracę o Szymonie Podgórskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Warszawie
Kategoria „Film”
- Kacper Tarnowski oraz Fryderyk Palonka Manunza za pracę o Aleksandrze Pudle
- Tymoteusz Młot-Kaźmirowicz, Olga Młot-Kaźmirowicz, Jakub Szarkowski, Wiktor Jasiński za pracę o Lucjanie Bastgenie
Kategoria „Vlog”
- Paulina Marciniak za pracę o Wacławie Poniatowskim
- Anna Ciecierska, Aleksandra Kamińska, Zuzanna Lapa, Adam Ciecierski za pracę o Ludwiku Iwaszce
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Rzeszowie
Kategoria „Vlog”:
- Maja Kotulska za pracę o Tadeuszu Karakiewiczu
- Zuzanna Mazur za pracę o Bronisławie Prugarze-Ketlingu
Kategoria „Film”:
- Zuzanna Ziętkowska oraz Kacper Janczy za pracę o Bolesławie Papierniku
- Kinga Dopart, Gabriela Szmist, Weronika Pudło za pracę o Lepoldzie Lisie-Kuli
- Kamil Chlebica za pracę o Janie Huchli
- Małgorzata Wojnarowska za pracę o Bernardzie Korabiowskim
- Andrzej Roman za pracę o Janie Rusieckim
- Magdalena Bednarczyk, Wiktoria Babiarz, Justyna Ostafińska za pracę o Wacławie Wieczorkiewiczu
- Aleksandra Rębisz oraz Dominika Bembenek za pracę o Wojciech Kusiu
- Maria Zalotyńska oraz Kornelia Gancarz za pracę o Czesławie Dębickim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Szczecinie
Kategoria „Film”:
- Hubert Balon za pracę o ks. Stanisławie Ignacym Skorupce
- Paulina Sajewicz, Liwia Gonczarko, Konrad Otto, Julia Kopańska za pracę o Stanisławie Witkowskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Poznaniu
Kategoria „Vlog”:
- Jan Hadrich, Alan Kilian, Eryk Wilkowski za pracę o Mieczysławie Paluchu
- Weronika Laufer, Patryk Cegielski, Kamil Faberski za pracę o Kazimierzu Sosnkowskim
Kategoria „Film”
- Szymon Ławecki, Witold Temczuk za pracę o Pawle Cymsie
- Martyna Kopaszewska, Zuzanna Kwinta, Maciej Konieczny za pracę Józefie Głowackim
- Nikola Józefiak, Dominika Ratajczak, Julia Raburska za pracę o Józefie Stróżyku
- Paulina Ratajczak, Małgorzata Rembelska za pracę o Karolu Andrzejczaku
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Łodzi
Kategoria „Film”:
- Julia Skolimowska, Wiktoria Szymczak, Maria Szymczyk za pracę o Lucjanie Skrzyńskim
- Kamil Brzęcki, Aleksandra Dziopa za pracę o Kazimierzu Glabiszu
- Adam Jarocki oraz Kacper Jeż za pracę o Teofilu Budzanowskim
- Oskar Grajnert, Piotr Kamiński za pracę o Antonim Jarzębskim
Kategoria „Vlog”:
- Mateusz Niewiejski, Agata Bielawna, Julia Mielczarek, Zuzanna Andrzejak, Mateusz Kaczmarek za pracę o Janie Namyśle
- Piotr Maćkowiak, Jakub Dudek, Krzysztof Woźniak za pracę o Edmundzie Rogalskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Krakowie
Kategoria „Vlog”:
- Stanisław Filipek za pracę o Władysławie Belinie-Prażmowskim
- Karolina Wysocka za pracę o Henryku Kubiczku
- Maksymilian Wdowiarz-Bilski oraz Linus Wdowiarz-Bilski za pracę o Stanisławie Polatyńskim
- Rafał Kiełbasa, Jakub Ratusznik, Filip Wojtas za pracę o Ignacym Franciszku Smagowiczu
- Zuzanna Wójcik oraz Sebastian Wójcik za pracę o Stanisławie Banachu
- Mikołaj Le Van za pracę o Janie Ptaśniku
- Patryk Steckiewicz za pracę o Henryku Dobrzańskim ps. „Hubal”
- Milan Bielak za pracę o Andrzeju Galicy
Kategoria „Film”:
- Joanna Haberko za pracę o Janie Gregorczyku
- Karolina Grudzień, Natalia Nawrot, Piotr Pomykalski za pracę o Zygmuncie Karolu Karwackim
- Jarosław Grudzień za pracę o Józefie Herzogu
- Radosław Kulpa za pracę o Henryku Kubiczku
- Antoni Jaros za pracę o Bolesławie Szpunarze
- Jan Wlezień za pracę o Zygmuncie Szufie
- Jagoda Wysocka za pracę o Henryku Kubiczku
- Katarzyna Dziura za pracę o Karolu Szlachetce
- Leonard Mróz za pracę o Władysławie Pancerzu
- Julian Czech - Kosiński za pracę o Janie Liszce
- Jakub Strzałka za pracę o Stefanie Narębskim
- Karolina Hornik, Karolina Kozub, Patrycja Karciarz za pracę o Antonim Zachwieji
- Patrycja Olech, Paweł Piotrowski, Anna Tokarz za pracę o Patrycja Olech Paweł Piotrowski Anna Tokarz Bolesławie Wieniawie-Długoszowskim
- Michał Gorczyca, Karina Żelazowska, Jakub Obrębski za pracę o Tadeuszu Kucharskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku
Kategoria „Vlog”:
- Natalia Bojanowska, Katarzyna Bartczak, Arkadiusz Patalan, Rafał Martysiuk za pracę o Jerzym Jarnuszkiewiczu
- Wiktoria Maksymiuk za pracę o Franciszku Ksawerym Ostrowskim
Kategoria „Film”:
- Maciej Bagiński za pracę o Józefie Modzelewskim
- Patryk Rutkowski, Patryk Jarosz za pracę o Adamie Rudnickim
- Kinga Burnejko, Miłosz Kozakiewicz, Hanna Krzyżewska za pracę o Aleksandrze Putrze
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Gdańsku
Kategoria „Vlog”:
- Ewelina Gadomska, Łukasz Glica, Błażej Łytkowski za pracę o Franciszku Sokole
Kategoria „Film”:
- Zuzanna Anna Przybysz za pracę o Józefie Nawrotku
- Maria Drążek za pracę o Przemysławie Barthel de Weydenthal
- Bartosz Laskowski, Sandra Podczaska oraz Michał Lenartowicz za pracę o Wojciecu Falarskim
- lgor Artur Deptulski oraz Juliusz Tadeusz Szychowski za pracę o Edwardzie Benedykcie Majewskim
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Katowicach
Kategoria „Vlog”:
- Agnieszka Wodzisławska, Szymon Ciura za pracę o Włodzimierzu Zagórskim
- Patryk Obarski, Dominika Bryła, Dawid Pałkowski, Kamil Staskow za pracę o Wiktorze Weidemannie
- Igor Maga, Julia Placuch, Anna Pasierbek za pracę o Józefie Ryszce
- Radosław Skórka za pracę o Włodzimierzu Zagórskim
Kategoria „Film”:
- Julia Augustyniok, Laura Pluskota, Denis Kapust, Markus Gorzołka za pracę o Kazimierzu Stamirowskim
- Klaudia Sorek za pracę o Józefie Pieczonce
- Maria Pabin za pracę o Władysławie Stasiurze
- Piotr Galus za pracę o ks. Janie Szymale
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie
Kategoria „Vlog”:
- Julia Czuchryta za pracę o Józefie Jabłońskim
- Mateusz Husak za pracę o Antonim Szyndlu
- Anna Kwiecień i Natalia Knieć za pracę o Teofilu Skórskim
Kategoria „Film”:
- Kamila Mędza za pracę o Janie Grzelaku
- Dominik Boguta i Krystian Ponikowski za pracę o Janie Papieżu
- Sara Maglio, Kamil Grzeszczuk i Dominika Biernat za pracę o Bolesławie Zygmuncie (Kruczku) – Wirskim
- Jakub Kiryluk, Karola Korolczuk, Kinga Ignaciuk, Klaudia Sidorczuk za pracę o Janie Serdakowskim
- Wiktoria Oniszczuk i Piotr Kobylińskiego za pracę o Piotrze Oniszczuku