Nawigacja

Rejestracja uczestników

Wybierz swoją kategorię konkursową:
  • Plakat edukacyjny - Praca plastyczna wykonana dowolną techniką na papierze, płótnie lub innym materiale o formacie A3, ale nie grubszym niż 1 cm. Plakat powinien być graficzną prezentacją sylwetki wybranego bohatera, Jego dokonań i zasług. Zgodnie z regulaminem mogą zgłaszać się tylko klasy od 1-3 SP lub zuchy. 
  • Vlog (Wideoblog, który posługuje się treściami wideo. Są to krótkie filmy o określonej tematyce, spełniające funkcję edukacyjną) - Prace w tej kategorii konkursowej powinny mieć formę kroniki, zapisu kolejnych etapów poszukiwań śladów wybranego bohatera odznaczonego Krzyżem lub Medalem Niepodległości. Czas trwania od 3 do 3,5 min. Zgodnie z regulaminem mogą zgłaszać się wszyscy chętni, zarówno jako osoby indywidualne lub jako grupy uczestników.
  • Film - Prace wykonane w tej kategorii mogą przybrać formę dokumentalną lub fabularną. Powinny powstać na bazie wcześniej stworzonego scenariusza opartego na życiorysie wybranego bohatera. Czas trwania od 3 do 3,5 min. Zgodnie z regulaminem mogą zgłaszać się wszyscy chętni, zarówno jako osoby indywidualne lub jako grupy uczestników.

 

Regulamin Konkursu „Niezwyciężeni 1918 – 2018. Pokolenia Niepodległej”

do góry