Nawigacja

Aktualności

Przedstawiamy listę prac, które zostały zakwalifikowane do ogólnopolskiego etapu II edycji konkursu „Niezwyciężeni 2018. Ofiary totalitaryzmów”, w kategoriach wiekowych 10 – 14 oraz 15 – 19 lat.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace i serdecznie gratulujemy autorom filmów nominowanych do II etapu.

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku

Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat

  • Miłosz Osiński, Mateusz Jaworowski oraz Bartłomiej Jaworowski za pracę o Erwinie Brenneisenie
  • Milena Połucha oraz Julia Lubowicka za pracę o Andrzeju Samulowskim

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Krakowie

Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat

  • Stanisław Filipek za pracę o Janie Filipku
  • Joanna Haberko za pracę o Franciszku Tomsa – Zapolskim
  • Szymon Ograbek, Michał Polaniak, Kamil Szynal za pracę o Eugeniuszu Leśniaku
  • Jan Wlezień za pracę o Zygmuncie Szufie
  • Jagoda Wysocka za pracę o Stanisławie Łukasiku 

Kategoria wiekowa:  15 – 19 lat

  • Piotr Jurczak, Kacper Wicherek, Aleksandra Piszczek za pracę o Andrzeju Hałacińskim
  • Bartosz Piechaczek za pracę o Feliksie Stanisławie Kamińskim
  • Patryk Steckiewicz za pracę o bp. Zygmuncie Łozińskim  

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie

Kategoria wiekowa:  15 – 19 lat

  • Paulina Marciniak za pracę o Irenie Marii Maternowskiej
  • Jakub Rosa oraz Przemysław Staręga za pracę o Stanisławie Zdanowskim
  • Dominik Boguta, Krystian Ponikowski, Dawid Świętochowski za pracę o Janie Kosidle

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Łodzi

Kategoria wiekowa:  15 – 19 lat

  • Wiktor Chimiak, Bartłomiej Szubert, Weronika Kałużna, Natalia Kalisiak za pracę o gen. Stefanie Roweckim

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Poznaniu

Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat

  • Hanna Samulska oraz Aleksandra Samulska za pracę o Adamie Gilewskim

Kategoria wiekowa:  15 – 19 lat

  • Monika Hałas, Dawid Hirte, Martyna Seifert, Miłosz Młodystach za pracę o Janie Rożku
  • Jakub Skorupski, Kacper Borowicz, Maksymilian Marcin Wróbel, Paula Kubacka za pracę o Leonie Prauzińskim

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Rzeszowie 

Kategoria wiekowa:  15 – 19 lat

  • Igor Syper, Patryk Drożdż, Kacper Sikora za pracę o Alfredzie Marianie Świdrze
  • Magdalena Draguła, Dagmara Władyka, Klaudia Owoc, Szymon Szarek za pracę o Janie Sadowskim
  • Nikodem Wiprzycki, Hubert Gudz, Piotr Lech za pracę o Janie Harlenderze

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Warszawie 

Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat

  • Tymoteusz Młot-Kaźmirowicz, Olga Młot-Kaźmirowicz, Wiktor Jasiński, Jakub Szarkowski za pracę o Bolesławie Ksawerym Macieju Gancarzu

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej we Wrocławiu  

Kategoria wiekowa: 10 – 14 lat

  • Wiktoria Mielniczek za pracę o Henryku Dobrzańskim
  • Dominika Sokół oraz Magda Lenart za pracę o Józefie Machay - Mikowej 

Kategoria wiekowa:  15 – 19 lat

  • Maksymilian Jastrzębski za pracę o Andrzeju Dziędziole  

 

do góry