Nawigacja

Aktualności

Zakończył się pierwszy etap konkursu „Niezwyciężeni 1918 – 2018. Pokolenia Niepodległej.”

8 czerwca br. zakończył się pierwszy etap konkursu „Niezwyciężeni 1918 – 2018. Pokolenia Niepodległej.” Dziękujemy za wszystkie przesłane prace plastyczne, filmy oraz vlogi.

Przystępujemy do kolejnej fazy konkursu jaką jest wyłonienie filmów i vlogów nominowanych do etapu ogólnopolskiego. Regionalne komisje już przystępują do oceniania prac. Nazwiska osób, które przejdą kwalifikacje ogłosimy do 30 czerwca br. Poniżej przedstawiamy pełne składy jury dla etapu regionalnego.

1. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku:
  • Urszula Gierasimiuk (OBEN IPN Białystok)
  • Łukasz Lubicz Łapiński (OBEN IPN Białystok)
  • Łukasz Faszcza (Oddziałowe Biuro Badań Historycznych IPN Białystok)
2. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Katowicach
  •  Ryszard Mozgol  (OBEN IPN Katowice)
  • Ewelina Małachowska  (OBEN IPN Katowice)
  • Tomasz Gonet (OBEN IPN Katowice)
3. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej we Wrocławiu
  •  Anna Ziemiańska - Sulima (nauczyciel dyplomowany, działacz opozycyjny w latach osiemdziesiątych)
  • Andrzej Olejniczak  (OBEN IPN Wrocław)
  • Jerzy Rudnicki (OBEN IPN Wrocław)
4. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Krakowie 
  • Marcin Chorązki (OBEN IPN Kraków)
  • Marek Jończyk (OBEN IPN Kraków Delegatura w Kielcach)
  • Michał Masłowski (OBEN IPN Kraków)
  • Łukasz Płatek (OBEN IPN Kraków)
  • Edyta Krężołek (OBEN IPN Kraków Delegatura w Kielcach)
  • Iwona Religa (OBEN IPN Kraków Delegatura w Kielcach)
5. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Marcin Podemski (OBEN IPN Poznań)
  • Witold Sobócki (OBEN IPN Poznań)
  • Marta Szczesiak - Ślusarek (OBEN IPN Poznań)
6. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Szczecinie
  • Maciej Frycz (OBEN IPN Szczecin)
  • Mateusz Lipko (OBEN IPN Szczecin)
  • Paweł Miedziński (OBEN IPN Szczecin)
7. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Rzeszowie
  • Zenon Fajger (OBEN IPN Rzeszów)
  • Krzysztof Kapłon (OBEN IPN Rzeszów)
  • Maciej Rędziniak (OBEN IPN Rzeszów
8. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Gdańsku
  • Piotr Wiejak (OBEN IPN Gdańsk, Delegatura w Bydgoszczy)
  • Bartosz Januszewski  (OBEN IPN Gdańsk)
  • dr Barbara Męczykowska (OBEN IPN Gdańsk)
9. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Warszawie
  • Dr Anna Adamus (OBEN IPN Warszawa)
  • Marcin Łaszczyński (OBEN IPN Warszawa)
  • Kacper Kempisty (OBEN IPN Warszawa)
  • Dr Dariusz Gałaszewski (OBEN IPN Warszawa)
  • Ewa Dyngosz (OBEN IPN Warszawa)
10. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Łodzi
  • Paweł Kowalski (OBEN IPN Łódź)
  • Bartłomiej Kluska (OBEN IPN Łódź)
  • Magdalena Zapolska-Downar (OBEN IPN Łódź)
11. Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie
  • dr hab. Tomasz Panfil (OBEN IPN Lublin)
  • Michał Mikulski (Instytut Sztuk Pięknych UMCS)
  • Bogna Bender Motyka (Telewizja Polska)
  • Piotr Adamczuk (Lubelska TV)
  • Magdalena Śladecka (OBEN IPN Lublin)
  • Michał Durakiewicz (OBEN IPN Lublin)
 

 

do góry